total solutions for network

icon SC Adaptér simplex plastový

Art. číslo Typ Farba Ferula
53302.3 MM béžová kovová
53302.31 SM modrá keramická
53302.32 SM APC zelená  keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53302.x.jpg
icon
53302.3 83.13 KB
53302.31 121.06 KB
53302.32 101.16 KB
Dopyt basket

icon SC Duplex adaptér plastový

Art.   číslo Typ Farba Ferula
53303.31 MM béžová kovová
53303.32 MM béžová keramická
53316.3 SM  modrá keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53303_53316.x.jpg
icon
53303.31 59.77 KB
53303.32 112.86 KB
53316.3 107.85 KB
Dopyt basket

icon SC Duplex APC adaptér plastový

Art.   číslo Typ Farba Ferula
53316.35 SM  zelená  keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53316.35.jpg
Dopyt basket

icon SC Duplex adaptér plastový OM3/OM4

Art.   číslo Typ Farba Ferula
53356.1 MM OM3 tyrkysová keramická
53333.1 MM OM4 ružová keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53356_53333.1.jpg
icon
53356.1 117.6 KB
53333.1 103.31 KB
Dopyt basket

icon SC Duplex adaptér kovový

Art. číslo Typ Ferula
53312.3 MM kovová
53312.34 MM keramická
53316.34 SM keramická
53319.3 SM APC keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53312.3.png
icon
53312.3 1.05 MB
53312.34 625.21 KB
53316.34 41.63 KB
53319.3 40.97 KB
Dopyt basket

icon SC Duplex adaptér celokovový Euromicron

Art. číslo Typ Ferula
53303.5 MM keramická
53316.5 SM keramická
53316.51 SM APC keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53303.5.jpg
icon
53316.5 77.15 KB
53316.51 75.03 KB
Dopyt basket

icon LC Duplex adaptér plastový

Art. číslo Typ Farba Ferula
53348.31 MM OM2 béžová kovová
53357.31 MM OM3 tyrkysová keramická
53334.1 MM OM4 ružová keramická
53350.31 SM modrá keramická
53343.31 SM APC zelená keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53348.31.jpg
icon
53348.31 144.35 KB
53334.1 647.56 KB
Dopyt basket

icon LC Duplex adaptér plastový, štvorcový profil

Art. číslo Typ Farba Ferula
53346.5 MM béžová kovová
53339.5 MM béžová keramická
53345.5 SM modrá keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53339.5.jpg
icon
53345.5 69.4 KB
Dopyt basket

icon LC Duplex adaptér kovový

Art. číslo Typ Ferula
53348.1 MM kovová
53343.1 SM keramická
53343.2 SM APC keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53348.1.jpg
icon
53348.1 38.63 KB
53343.1 633.31 KB
53343.2 634.8 KB
Dopyt basket

icon LC Duplex adaptér so záslepkou s laserovou ochranou

Art. číslo Typ Farba Ferula
53358.1 MM béžová kovová
53359.1 SM modrá keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53359.1.jpg
Dopyt basket

icon LC Quad adaptér plastový

Art. číslo Typ Farba Ferula
53352.3 MM OM2 béžová kovová
53355.31 MM OM3 tyrkysová keramická
53335.1 MM OM4 ružová keramická
53353.3 SM modrá keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53355.31.jpg
Dopyt basket

icon LC Quad adaptér kovový

Art. číslo Typ Ferula
53352.1 MM  kovová
53353.1 SM keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53353.1.jpg
icon
53352.1 37.62 KB
53353.1 43.74 KB
Dopyt basket

icon E2000® Simplex adaptér

Art.   číslo Typ Farba
53529.1 MM RdM béžová
53531.1 SM RdM modrá
53532.1 SM APC RdM zelená

Obr./EFB/Adaptery/E2000.spx.jpg
icon
53531.1 67.74 KB
53532.1 67.74 KB
Dopyt basket

icon E2000® Duplex Compact adaptér SM

Art.   číslo Typ Motáž Ferula
53522.1 APC RdM zelený baseplate keramická
53524.1 APC RdM zelený klip  keramická
53523.1 APC RdM zelený klip + M2 keramická

/Obr./EFB/Adaptery/E2000.dpx.jpg
Dopyt basket

icon ST Simplex adaptér kovový

Art. číslo Typ Ferula  
53102.31 MM  kovová  
53102.3 SM keramická  
53102.5 MM  keramická Euromicron
53103.5 SM keramická Euromicron

/Obr./EFB/Adaptery/53102.31.jpg
icon
53102.31 162.27 KB
53102.5 58.19 KB
53103.5 58 KB
Dopyt basket

icon ST/ST Duplex adaptér kovový

Art.   číslo Typ Ferula
53314.34 MM  kovová
53313.34 SM keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53313.34.jpg
icon
53314.34 614.57 KB
53313.34 40.55 KB
Dopyt basket

icon ST/SC Duplex adaptér plastový

Art.   číslo Typ Farba Ferula
53305.3 MM béžová kovová
53305.31 MM béžová keramická
53320.3 SM modrá keramická

Obr./EFB/Adaptery/53320.53305.jpg
icon
53305.3 65.69 KB
Dopyt basket

icon ST/SC Duplex adaptér kovový

Art. číslo Typ Ferula  
53307.3 MM  kovová  
53307.34 MM  keramická  
53320.34 SM keramická  
53305.5 MM  keramická Euromicron
53320.5 SM keramická Euromicron

/Obr./EFB/Adaptery/53307.3.jpg
icon
53307.3 33.37 KB
53307.34 32.97 KB
53320.34 33.3 KB
53305.5 74.98 KB
53320.5 75.7 KB
Dopyt basket

icon FC adaptér kovový pre ST (D-hole)

Art. číslo Typ Ferula
53336.3 MM  kovová
53344.3 SM keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53344.3.jpg
icon
53336.3 377.43 KB
Dopyt basket

icon FSMA adaptér kovový pre ST (D-hole)

Art. číslo Typ Ferula
53310.5 MM  keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53310.5.jpg
Dopyt basket

icon DIN Simplex adaptér kovový pre ST (D-hole)

Art. číslo Typ Ferula  
53326.5 SM keramická Euromicron

/Obr./EFB/Adaptery/53326.5.jpg
Dopyt basket

icon MTRJ adaptér pre SC Simplex

Art. číslo Typ Farba
53416.1 MTRJ čierna

/Obr./EFB/Adaptery/53416.1.jpg
icon
53416.1 116.8 KB
Dopyt basket

icon MTP / MPO adaptér

Art. číslo Typ Farba
53458.1 MTP/MPO čierna

/Obr./EFB/Adaptery/53458.1.jpg
icon
53458.1 31.92 KB
Dopyt basket

icon Záslepka s laserovou ochranou pre SC adaptér, plastová

Art. číslo Typ Farba
53215.1 Duplex modrá
53215.2 Simplex modrá
53215.3 Simplex béžová

/Obr./EFB/Adaptery/53215.x.jpg
icon
53215.1 50.65 KB
53215.2 49.68 KB
Dopyt basket

icon Keystonový rámik pre adaptér

Keystonový rámik pre západkový adaptér E2000 simplex APC, LC duplex alebo SC simplex

Art. číslo Farba
37501WS.1 biela
37501SW.1 čierna

/Obr./EFB/Adaptery/37501xx.jpg
Dopyt basket

icon LC Duplex západkový plastový adaptér

Art. číslo Typ Farba Ferula
53514.1 MM OM2 béžová keramická
53516.1 MM OM3 tyrkysová keramická
53517.1 MM OM4 ružová keramická
53515.1 SM modrá keramická
53519.1 SM APC zelená keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53514_1.jpg
icon
53514.1 432.48 KB
53516.1 436.64 KB
53517.1 437.27 KB
53519.1 435.89 KB
Dopyt basket

icon SC Simplex západkový adaptér plastový

Art. číslo Typ Farba Ferula
53510.1 MM OM2 béžová keramická
53512.1 MM OM3 tyrkysová keramická
53513.1 MM OM4 ružová keramická
53511.1 SM modrá keramická
53518.1 SM APC zelená keramická

/Obr./EFB/Adaptery/53510_1.jpg
icon
53510.1 447.34 KB
53512.1 451.12 KB
53513.1 456.37 KB
53511.1 449.6 KB
53518.1 458.39 KB
Dopyt basket

icon Keystone Adaptér LC Duplex MM

Art. číslo Farba rámika Ferula
EB528 biela kovová
EB531 čierna kovová

/Obr./EFB/Adaptery/EB528.jpg
Dopyt basket

icon Keystone Adaptér FO E2000/APC SM

Art. číslo Farba rámiku Ferula  
EB535 biela keramická  
EB536 čierna keramická  
53526.1 E2000 APC zelený západkový adaptér

/Obr./EFB/Adaptery/EB535_536.jpg
Dopyt basket

icon Keystone Adaptér SC Simplex MM

Art. číslo Typ Farba rámika
EB530 SC simplex béžový biela
EB533 SC simplex béžový čierna

/Obr./EFB/Adaptery/EB530.jpg
icon
EB530_EB533 297.29 KB
Dopyt basket

icon Keystone Adaptér ST Simplex MM

Art. číslo Typ Farba rámika
EB529 ST simplex kovový biela
EB532 ST simplex kovový čierna

/Obr./EFB/Adaptery/EB529.jpg
icon
EB529_EB532 314.75 KB
Dopyt basket