total solutions for network

icon Útlmové články SM

Art. číslo Typ Art. číslo Typ
53360.x SC / SPC 53364.x ST / SPC
53361.x SC / APC 53368.x LC / SPC
53362.x FC / SPC 53369.x MU / SPC
53363.x FC / APC    

/Obr./EFB/Attenuators/53360.xx.jpg
icon
53360-61.x 187.77 KB
53362-63-66.x 52.72 KB
53364-67.x 59.81 KB
Dopyt basket

icon Útlmové články MM

Art. číslo Typ Art. číslo Typ
53365.x SC / SPC 53367.x ST / SPC
53366.x FC / SPC 53370.x LC / SPC

/Obr./EFB/Attenuators/53360.x.jpg
icon
53365.x 55.42 KB
53362-63-66.x 52.72 KB
53364-67.x 59.81 KB
Dopyt basket

icon Hybrid adaptér simplex kovový

Art.   číslo Typ Ferula
53341.1 LC/SC MM polymér
53341.2 LC/ST MM polymér

/Obr./EFB/Attenuators/53341.1.jpg
Dopyt basket

icon Optický adaptér / konektor

Art.   číslo Typ
53420.1 SC / ST OM2
53422.1 SC / LC OM2
53426.1 LC / SC OM2

/Obr./EFB/Attenuators/53420.1.jpg
Dopyt basket

icon Optický adaptér / konektor

Art.   číslo Typ
53432.1 SC / LC OM3

/Obr./EFB/Attenuators/53432.1.jpg
icon
53432.1 274.81 KB
Dopyt basket