Katalóg produktov

ROBUST half Pipe
ROBUST half Pipe ROBUST half Pipe ROBUST half Pipe

Popis:

Káblová chránička RhP je efektívny nástroj, ako okamžite ochrániť už existujúce káblové vedenia. Rýchla a jednoduchá inštalácia - bez akýchkoľvek nástrojov ROBUST HALF PIPE prináša revolúciu v ochrane káblov. Na rozdiel od iných systémov delených chráničiek využíva integrovaný spojovací systém so svorkami, ktorý zaručuje rýchlu a pohodlnú inštaláciu bez akéhokoľvek náradia. Vďaka schopnosti odolať veľkému zaťaženiu sú chráničky ROBUST HALF PIPE odolné voči piesku, vode a dokonca aj plynom, vďaka čomu sú mimoriadne odolné. Ľahko sa spájajú s hladkými aj korugovanými káblovými chráničkami, čo zaisťuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu. Nízka hmotnosť, teda minimálne náklady na dopravu, manipuláciu, inštaláciu a možnosť opakovaného použitia radia RhP na popredné miesto.

Dostupnosť na sklade:

Áno

Robustné a rýchlo položiteľné delené chráničky ROBUST HALF PIPE systém z nového PP materiálu ponúkajú dočasnú alebo spätnú ochranu uložených káblov a káblových zväzkov alebo slúžia ako praktický systém v prípade opráv. Ľahko sa spájajú s hladkými aj korugovanými káblovými chráničkami, čo zaisťuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu.

Delená chránička ROBUST HALF PIPE systém sa vyznačuje veľmi vysokou rázovou húževnatosťou aj pri nízkych teplotách a vysokou pevnosťou v tlaku > 1 000 N. ROBUST HALF PIPE je k dispozícii v rozmeroch DN/OD110 a 160 s dĺžkou 1,1 metra a má tvarovanú, pieskovotesnú manžetu. Pri montáži pod uhlom nepotrebujete žiadne ďalšie montážne prvky, v oblasti hrdla je možný uhol 15°.