Komplexné riešenie pasívnej optickej infraštruktúry

Komplexné riešenie pasívnej optickej infraštruktúry

Takmer dve desaťročia poskytujeme riešenia pre optickú infraštruktúru FTTx. Máme skúsenosti z rôznych oblastí či už je to metropolitná, diaľková alebo priemyselná optická sieť. Pripravili sme množstvo konceptov, projektov a realizácii v širokom spektre odvetví hospodárstva. Poskytujeme zákaznícke riešenie na mieru a garantujeme individuálny prístup pri tvorbe projektu.
Dodáme Vám testované, certifikované materiály špičkovej kvality od vlákna po posledný konektor.

Kladieme kontinuálny dôraz

na vývoj, čo Vám dáva istotu bezpečnosti investície s ohľadom na budúce požiadavky vás a vašich zákazníkov. Sme líder na trhu s inováciami, ako prvý sme zaviedli štandard vlákna podľa ITU-T G.657.A1. Výkonová rezerva vďaka špičkovým parametrom napr.: No water peak , 1383nm = 0,29dB/km. Máme dôveru zákazníkov z radu napr.: renomovaných operátorov, investorov o čom svedči aj dodávka viac ako 5 mil. metrov mnoho vláknových optických káblov.

  • Istota vďaka 25 ročnej systémovej záruke.
  • Spoľahlivosť Vašej inštalácie zaistí mnohonásobné testovanie napr. vlákno/kábel je otestované až 16 krát, kým sa dostane ku Vám.
  • Riešenia navrhujeme s minimálnym počtom komponentov s prioritou znížiť chybnosť pri inštalácii.
  • Znižujeme potrebný počet kvalifikovaných (drahších) pracovníkov a zvyšujeme rýchlosť inštalácie vďaka prefabrikovaným produktom.
  • Disponujeme prístupom k tisíckam optických káblov. Optimalizujeme logistiku = menej komponentov.
  • Ekonomická rentabilita a možná úspora až 30%.

Máte záujem o sieťové riešenia?

Potrebujete zabezpečiť kompletnú sieťovú infraštruktúru v novej výstavbe?