Partneri

Spolupracujeme s významnými svetovými spoločnosťami

PIPELIFE INTERNATIONAL GmbH

Spoločnosť je výrobcom plastových potrubných systémov s najširším výrobným sortimentom z PVC, PE, a PP. Je aktívna v 27 krajinách sveta s 27 výrobnými závodmi. Má celkovo 2650 zamestnancov a dosahuje obrat cca 800mil eur. Na českom a slovenskom trhu pôsobí od roku 1994 (založenie spoločnosti). Patrí k holdingu PIPELIFE International, ktorého sídlom je mesto Wiener Neudorf v Rakúsku. Ako leader na trhu s plastovými potrubnými systémami sa intenzívne venuje vývoju napr. topspeed technológií.

www.pipelife.com

BV TWENTSCHE KABELFABRIEK - TKF

TKF vyvíja a produkuje vysoko kvalitné káblové riešenia pre broadband, energetiku, námorné a železničné trhy, priemysel i domácnosti. Spoločnosť TKF bola založená v roku 1930. Vyvinula sa z lokálneho výrobcu káblov do svetového lídra na trhu káblových technológií. Sila TKF spočíva v poskytovaní širokého portfólia optických, medených aj hliníkových káblov vrátane kompletného príslušenstva. Sídlom spoločnosti BV Twentsche Kabelfabriek je Haaksbergen, Holandsko.

www.tkf.nl

ACE - FIBREOPTIC

ACE je certifikovaný a garantovaný koncept pre výstavbu pasívnych FTTx sietí. Ako celkový systém poskytuje broadband trhu nové vízie budovania sietí z optických vlákien. ACE sa nezameriava len na produkty, ale tiež zaisťuje kompatibilitu medzi všetkými jednotlivými komponentmi a prináša kompletné, pasívne riešenie.

www.ace-fibreoptic.com

CASTEL

Spoločnosť CASTEL sa už viac ako 40 rokov nepretržite venuje výrobe zariadení pre IP komunikáciu, prístup, hlasovú a obrazovú komunikáciu a výrobe profesionálnych  bezpečnostných interkom riešení. CASTEL je významným kľúčovým hráčom v oblasti interkom a prístupových systémov. Od roku 1970, vyvíja a produkuje riešenia riadenia prístupu spolu s profesionálnymi interkom a zabezpečovacími systémami.  Vyzbrojení týmito skúsenosťami, CASTEL využíva svoje odborné znalosti pri všetkých svojich výrobkoch a projektoch. Výrobný závod sa nachádza v meste Saumur na západe Francúzska, zamestnáva viac ako 70 zamestnancov a ročne vyprodukuje viac ako 100 000 výrobkov.

www.castel.fr

EFB - ELEKTRONIK GmbH

Spoločnosť EFB - ELEKTRONIK sa zameriava na výrobu a distribúciu komponentov pre dátové siete.
Bola založená v roku 1989 a zamestnáva cca 150 ľudí vo výrobe a obchode.
ECOLAN - certifikovaný systém štruktúrovanej kabeláže
INFRALAN - HIGH END - špičkový systém štruktúrovanej kabeláže
ECOFIBER - kompletné portfólio optických komponentov a príslušenstva
ECOPROTECT - riešenie pre analógové a digitálne kamerové systémy
Súčasťou produkcie EFB - ELEKTRONIK sú aj komponenty a riešenia pre výpočtové strediská a dátové centrá. Portfólio zákazníkov siaha od distribútorov cez inštalačných partnerov, prevádzkovateľov sietí až po bezpečnostné agentúry.

www.efb-elektronik.de

OPERA srl

Spoločnosť Opera so sídlom v Modene, Taliansku bola založená v roku 1997 za účelom zabezpečenia služieb a vysoko kvalitných produktov v oblasti ochrany a bezpečnosti. Dnes je Opera výrobcom technológií dverných systémov a vyvinula sa do spoločnosti, ktorá ponúka riešenia zamerané na zlepšenie ochrany a bezpečnosti osôb a ich majetku. Spoločnosť pôsobí v 22 krajinách v Európe, Afrike a na Strednom východe.

www.opera-italy.com

EURO2000 srl

Spoločnosť EURO 2000 pôsobí v oblasti výroby a predaja systémov ochrany metalických a optických káblov. Produktové portfolio tvoria tuhé a ohybné rúry, tvarovky a príslušenstvo vysoko kvalitnej a certifikovanej akosti pre aplikácie v priemysle, energetike, v námornej a železničnej doprave. Spoločnosť EURO 2000 bola založená v roku 1999 so sídlom vo Vigano di Gaggiano, Miláno. Produkty sú vyrábané v modernom závode na ploche 4000m², kde je celý výrobný proces kontrolovaný interným laboratóriom spolu s IMQ, RINA a CSI. Prostredníctvom zberu a spracovania dát, ktoré dokumentujú všetky kroky výroby od suroviny k hotovému výrobku, sa zabezpečuje súlad štandardov kvality s referenčnými normami.

www.euro2000-srl.it

DÄTWYLER GmbH

Švajčiarsky výrobca káblov pre komplexné riešenia elektrických a komunikačných infraštruktúr, budov a sietí FTTx. Spoločnosť Dätwyler má cca 200 zamestnancov a dosahuje obrat 200mil eur. Dätwyler vyvíja a vyrába vysoko kvalitné riešenia optickej aj metalickej sieťovej infraštruktúry pre celý rad aplikácií WAN, MAN, LAN, prístupových sietí a dátových centier. Všetky riešenia sú navrhované s ohľadom na požiadavky budúcnosti a sú prispôsobené požiadavkám a potrebám zákazníkov.

www.datwyler.com

2DIRECT GmbH

2direct GmbH je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Nemecku. Spoločnosť bola založená v Lüdenscheide v roku 2001 a predáva viac ako 5 000 rôznych výrobkov na takmer všetkých hlavných trhoch po celom svete. Neustále rastúci rozsah inovatívnych produktových riešení, ako aj dôsledné a štruktúrované marketingové stratégie, viedli od založenia k neustálemu vysokému rastu spoločnosti a s vynikajúcimi šancami na úspech do budúcnosti.

www.2direct.de

AVON BARRIER

Avon Barrier sú špecialisti na zmiernenie následkov útoku nepriateľských vozidiel a systémy kontroly dopravy. V dnešnej dobe sú svetovými vývozcami bezpečnostných bariér vozidiel (VSB) testovaných na nárazy, ako ich definuje Centrum pre ochranu národnej infraštruktúry Spojeného kráľovstva (CPNI). Testovanie blokátorov ciest, bariér na kontrolu dopravy, stĺpikov a brán je dôkladné a zahŕňa nárazové testovanie podľa medzinárodne uznávaných noriem PAS 68, IWA 14-1 a ASTM 2656.

Je to spoločnosť s akreditáciou ISO 9001 a nastavuje vysoké štandardy profesionality v prístupe k poskytovaniu riešení pre potreby svojich klientov.

www.avon-barrier.com

BKT ELEKTRONIK

BKT Elektronik sa už viac ako dvadsať rokov zaoberá vývojom komplexných riešení v oblasti infraštruktúry pre systémy prenosu údajov a bezpečnostné systémy. Skúsení technickí pracovníci, moderné technologické procesy, komplexná ponuka a vysoká angažovanosť im umožňuje budovať konkurenčnú výhodu a vďaka tomu sa podieľať na najväčších projektoch v oblasti infraštruktúry v Poľsku a v zahraničí.

www.bkte.pl