Profesionálne komunikačné a prístupové systémy

Profesionálne komunikačné a prístupové systémy

Komunikáciu hlasom i obrazom, kontrolu a riadenie prístupu riešime v náročných sektoroch, ako je justícia, obrana, priemysel, kritická infraštruktúra, nemocnice a doprava. Disponujeme a sme pripravení Vám poskytnúť vysokú úroveň odborných znalostí v oblasti profesionálnych interkomunikačných systémov a kontroly prístupu. Pri návrhoch máme na mysli predovšetkým bezpečnosť, adaptabilitu, náklady, estetiku a dodržanie všetkých platných noriem. Využívame najmodernejšie technologické riešenia v IP komunikácií a riadení prístupu.

IP riadenie prístupu

pre viac ako 45 000 účastníkov a s možnosťou až 250 užívateľských profilov. Vysoká miera personalizácie produktov pre najrôznejšie prostredia, ako napríklad s nebezpečenstvom výbuchu ATEX, sterilné v nemocniciach a laboratóriách. Produkty spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy antivandal prevedenie, vysoký stupeň ochrany IK a IP, opakovaná dezinfikovateľnosť.

  • Od návrhu a projektu až po inštaláciu. Poskytneme Vám technická podporu na mieste inštalácie alebo online.
  • Ekonomickú rentabilitu vďaka efektívnemu využívaniu káblovej infraštruktúry.
  • Špeciálne tréningy pre programátorov, inštalatérov a užívateľov našich riešení.
  • Výrobky vyrábané v EU podľa najprísnejších noriem. Množstvo referencií a reálnych inštalácií vo všetkých segmentoch trhu
  • Systémy sú v súlade s ISO 9001 a produkty sú vyrábané so znížením environmentálneho dopadu, obsahujúce recyklovateľné a recyklované komponenty.

Máte záujem o sieťové riešenia?

Potrebujete zabezpečiť kompletnú sieťovú infraštruktúru v novej výstavbe?