Komplexné riešenie pasívnej optickej infraštruktúry

Komplexné riešenie pasívnej optickej infraštruktúry

Takmer dve desaťročia poskytujeme riešenia pre optickú infraštruktúru FTTx. Máme skúsenosti z rôznych oblastí či už je to metropolitná, diaľková alebo priemyselná optická sieť. Pripravili sme množstvo konceptov, projektov a realizácií v širokom spektre odvetví hospodárstva. Poskytujeme zákaznícke riešenie na mieru a garantujeme individuálny prístup pri tvorbe projektu.
Dodáme Vám testované, certifikované materiály špičkovej kvality od vlákna po posledný konektor.

Kladieme kontinuálny dôraz

na vývoj, čo Vám dáva istotu bezpečnosti investície s ohľadom na budúce požiadavky Vás a Vašich zákazníkov. Sme lídrom na trhu s inováciami, ako prví sme zaviedli štandard vlákna podľa ITU-T G.657.A1. Výkonová rezerva vďaka špičkovým parametrom, napr.: No water peak, 1383nm = 0,29dB/km. Máme dôveru zákazníkov napr. z radu renomovaných operátorov, investorov, o čom svedčí aj dodávka viac ako 5 mil. metrov mnoho vláknových optických káblov.

  • Istota vďaka 25-ročnej systémovej záruke.
  • Spoľahlivosť Vašej inštalácie zaistí mnohonásobné testovanie, napr. vlákno/kábel je otestované až 16-krát, kým sa dostane k Vám.
  • Riešenia navrhujeme s minimálnym počtom komponentov s prioritou znížiť chybnosť pri inštalácii.
  • Znižujeme potrebný počet kvalifikovaných (drahších) pracovníkov a zvyšujeme rýchlosť inštalácie vďaka prefabrikovaným produktom.
  • Disponujeme prístupom k tisíckam optických káblov. Optimalizujeme logistiku = menej komponentov.
  • Ekonomická rentabilita a možná úspora až 30%.

Máte záujem o komplexné riešenie?

Potrebujete zabezpečiť kompletnú infraštruktúru v novej výstavbe?