Rozvádzačové systémy

Rozvádzačové systémy

Vývojové a systémové riešenia rozvádzačov pre vonkajšie a vnútorné aplikácie pre distribúciu dát alebo prúdu. Dodávame do telekomunikácií, priemyslu, technologických centier, pre oblasť automatizácie, dopravnej a IT infraštruktúry. Na základe skúseností a kvalifikovaných znalostí Vám poskytneme komplexné riešenia na mieru, podľa Vašich najnáročnejších požiadaviek.

Máme prístup k špičkovému tímu dizajnérov a technológov, ktorí poskytnú adekvátne riešenie. Nepretržité investície do výrobných technológií nám zabezpečujú technologický náskok.

Spĺňame najprísnejšie

bezpečnostné požiadavky na ATEX. Vysoká úroveň IP a IK krytia zabezpečujú odolnosť voči vandalizmu a poveternostným podmienkam. Pre vonkajšie aplikácie dodávame dvojstenné robustné prevedenie odolné voči vlhkosti. Je schopné samoodvetrávania a tam, kde to situácia vyžaduje, nasadíme klimatizáciu. Špičková výroba v EU, ktorá spĺňa prísne environmentálne požiadavky. Rozvádzačové systémy od nás Vám.

  • Naše riešenia Vám zabezpečia ekonomickú rentabilitu a konkurencieschopnosť.
  • Pre vnútorné aplikácie v serverovniach máme odpovede na základné otázky, ako sú náklady a efektivita:
  • 1. Vysoký podiel perforácie až 82% zníži náklady na chladenie a vetranie.
  • 2. Robustná konštrukcia 100% zváraného rámu a trojuholníkový uzavretý profil umožňuje až 1500 kg nosnosť pre Vaše technológie.
  • Pre vonkajšie aplikácie ALU rozvádzačov odpovedáme na otázky, ako je životnosť a odolnosť:
  • 1. Ochrana a bezpečnosť vďaka vysokej úrovni IP a IK krytia
  • 2. Poskytneme Vám plnú podporu a asistenciu pri hľadaní optimálneho riešenia

Máte záujem o komplexné riešenie?

Potrebujete zabezpečiť kompletnú infraštruktúru v novej výstavbe?