Rozvádzačové systémy

Rozvádzačové systémy

Vývojové a systémové riešenia rozvádzačov pre vonkajšie a vnútorné aplikácie pre distribúciu dát alebo prúdu. Dodávame do telekomunikácií, priemyslu, technologických centier, pre oblasť automatizácie, dopravnej a IT infraštruktúry. Na základe skúsenosti a kvalifikovaných znalostí Vám poskytneme komplexné riešenia na mieru, podľa Vašich najnáročnejších požiadaviek.

Máme prístup k tímu špičkovému tímu dizajnérov a technológov, ktorí poskytnú adekvátne riešenie. Nepretržite investície do výrobných technológií nám zabezpečujú technologický náskok.

Spĺňame najprísnejšie

bezpečnostné požiadavky na ATEX. Vysoká úroveň IP a Ik krytia zabezpečujú odolnosť voči vandalizmu a poveternostným podmienkam. Pre vonkajšie aplikácie dodávame dvojstenné robustné prevedenie odolné voči vlhkosti. Je schopné samo odvetrávania a tam, kde to situácia vyžaduje nasadíme klimatizáciu. Špičková výroba v EU, ktorá spĺňa prísne environmentálne požiadavky. Rozvádzačové systémy od Nás Vám.

  • Naše riešenia Vám zabezpečia ekonomickú rentabilitu a konkurencieschopnosť.
  • Pre vnútorné aplikácie v serverovniach máme odpovede na základné otázky, ako sú náklady a efektivita :
  • 1. Vysoký podiel perforácie až 82%, zníži náklady na chladenie a vetranie.
  • 2. Robustná konštrukcia 100% zváraného rámu a trojuholníkovému uzavretému profilu umožňuje až 1500 kg nosnosť pre Vaše technológie
  • Pre vonkajšie aplikácie ALU rozvádzačov odpovedáme na otázky, ako je životnosť a odolnosť :
  • 1. Ochrana a bezpečnosť vďaka vysokej úrovni IP a Ik krytia.
  • 2. Poskytneme Vám plnú podporu a asistenciu pri hľadaní optimálneho riešenia

Máte záujem o sieťové riešenia?

Potrebujete zabezpečiť kompletnú sieťovú infraštruktúru v novej výstavbe?