Katalóg produktov

ACE certifikovaný systém

ACE certifikovaný systém

Koncept, ktorý znamená pozrieť sa na každý aspekt projektu optických sietí z iného uhla, aby sa optimalizovali riešenia FTTX. Kontaktujte nás, ak sa chcete dozvedieť viac o našom koncepte ACE.

Značka ACE je certifikovaným a garantovaným konceptom pre pasívne siete FTTx. Ako celkový koncept ACE poskytuje širokopásmovému trhu novú víziu budovania sietí z optických vlákien. ACE nepozostáva len z produktov, ale zaručuje aj kompatibilitu medzi všetkými rôznymi komponentmi a ponúka kompletné pasívne riešenia.
Dopyt po širokopásmovom pripojení sa každým dňom zvyšuje. Optické siete sú zavedené po celom svete. Veľkosť a topológia sietí sa líši podľa regiónu. Preto spoločnosť TKF neustále inovuje, aby zlepšila naše flexibilné, nákladovo efektívne a ľahko inštalovateľné riešenia ACE.
Koncept ACE je predovšetkým úspechom ľudí. Ľudia so znalosťami a zručnosťami sústredení v tíme ACE. Spolu s našimi zákazníkmi zdieľame technické znalosti a novinky v ACE Academy.
Náš tím je pripravený pomôcť našim zákazníkom udržať si náskok s neustálym vývojom, ktorý vedie v meste ACE v oblastiach aplikácií: POP, OSP a Subscriber.