Katalóg produktov

Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD

Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD
Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD

Popis:

Systém tesnenia káblovodov FiloSeal+HD je osvedčené univerzálne riešenie na utesnenie väčších ťažkých káblov a potrubí v káblovodoch, vrtoch alebo prestupoch.

FiloSeal+HD je riešenie, ktoré poskytuje silný podporný systém pomocou šesťhranných rúrok, ktoré sa správajú ako voštinová štruktúra. FiloSeal+HD je vhodný na utesnenie akejkoľvek konfigurácie káblov alebo rúrok obsiahnutých v jednom káblovode/potrubí a tiež umožňuje jednoduché opätovné vloženie tesnenia na pridanie alebo odstránenie káblov alebo rúr. Seal the deal s našimi špičkovými systémami na utesnenie káblovodov!

Systém tesnenia potrubia FiloSeal+HD využíva tmel MD+, ktorý sa jednoducho nanáša zo štandardnej pištole. Vysoko kvalitný, jednozložkový, flexibilný tmel „MD+“ je založený na silikónovej zlúčenine, ktorá vytvrdzuje vzduchom (vlhkosť). Po aplikácii a úplnom vytvrdnutí tvorí tixotropný MD+ plastickú elastomérnu hmotu so špeciálnymi vlastnosťami, ktoré účinne tesní, pričom poskytuje vysokú životnosť.

Dostupnosť na sklade:

Nie

FiloSeal+HD sa veľmi ľahko aplikuje bez ohľadu na typ kábla a káblovodu, pretože používa silné, ale flexibilné šesťhranné rúrky na podporu kábla a poskytujú pevné tesnenie.

Jedinečný dizajn šesťhranných rúrok veľmi zjednodušuje umiestnenie a oddelenie káblov a zároveň poskytuje pevnú oporu pre tmel MD+, na ktorý sa má aplikovať.