Katalóg produktov

Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD FIRE

Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD FIRE
Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD FIRE Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD FIRE Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD FIRE Systém tesnenia káblovodov - Filoseal+ HD FIRE

Popis:

Systém tesnenia káblovodov FiloSeal+HD FIRE je nový certifikovaný systém tesnenia proti požiaru, plynu a vode pre káblovody aj prestupy. Seal the deal s našimi špičkovými systémami na utesnenie káblovodov!

FiloSeal+HD FIRE sa veľmi ľahko aplikuje bez ohľadu na typ kábla v káblovodoch, pretože používa silné, ale flexibilné šesťhranné bloky na podporu kábla a poskytujú pevnú oporu pre tesnenie.

Jedinečný dizajn šesťhranných blokov veľmi zjednodušuje umiestnenie a oddelenie káblov a zároveň poskytuje pevnú oporu pre tmel MD+, na ktorý sa má aplikovať.

Certifikácia:

  • Protipožiarne - testované podľa BS ​​EN1366-3 2009
  • Testované v londýnskom metre - LUL S1085
  • Testované pre európske železničné aplikácie - BS EN 45545-2:2013

Dostupnosť na sklade:

Nie

FiloSeal+HD FIRE poskytuje silný podporný systém s použitím ohňovzdorných šesťhranných blokov vyrobených zo špeciálne formulovaného materiálu nazývaného „Formite“, ktorý sa vytvára ako voštinová štruktúra. FiloSeal+HD FIRE je vhodný na utesnenie akejkoľvek konfigurácie káblov alebo rúr obsiahnutých v jednom káblovode a tiež umožňuje ľahké opätovné zasunutie tesnenia na pridanie alebo odstránenie káblov alebo rúr.

Systém tesnenia FiloSeal+HD FIRE využíva protipožiarný tmel MD+, ktorý sa jednoducho aplikuje zo štandardnej pištole. Vysoko kvalitný, jednozložkový, flexibilný tmel „MD+“ je založený na silikónovej zlúčenine, ktorá vytvrdzuje vzduchom.

Po aplikácii a úplnom vytvrdnutí tvorí tixotropný MD+ plastickú elastomérnu hmotu so špeciálnymi vlastnosťami, ktoré účinne tesnia, pričom poskytuje vysokú životnosť.