Katalóg produktov

Systém tesnenia káblovodov - MD4

Systém tesnenia káblovodov - MD4
Systém tesnenia káblovodov - MD4 Systém tesnenia káblovodov - MD4

Popis:

Systém tesnenia káblovodov typu MD4 je vhodný na rýchle a jednoduché utesnenie prázdnych káblovodov, kde sa majú neskôr inštalovať káble alebo potrubia. Systém poskytuje účinné plynotesné a vodotesné tesnenie. Seal the deal s našimi špičkovými systémami na utesnenie káblovodov!

Systémy, vyrobené pre efektivitu a navrhnuté tak, aby vydržali aj v náročných podmienkach. Zabraňujú únikom, zlepšujú výkon a hlavne udržujú Vás a Váš majetok v bezpečí. Jednoducho sa inštalujú a sú šetrné k životnému prostrediu. Zažite rozdiel s našimi inovatívnymi tesniacimi systémami – vaša voľba pre kvalitu a spoľahlivosť.

Vhodné pre káblovody s priemerom od 75 mm do 160 mm.

Všetky naše tesniace systémy sú špecifikované a používané veľkými elektrotechnickými spoločnosťami v Spojenom kráľovstve a krajinách Beneluxu.

Dostupnosť na sklade:

Nie

Systémy tesnenia káblovodov boli vyvinuté tak, aby poskytovali účinné plynotesné a vodotesné utesnenie káblových prestupov. Pri inštalácii nášho systému tesnenia káblovodu MD4 chránite cennosti pred poškodením.

Tesnenia káblovodu typu MD sú založené na špeciálne formulovanej dvojzložkovej expandujúcej polyuretánovej živici. Polyuretánový tmel je balený v priehľadnom plastovom vrecku so skrutkovacím krúžkom. V tomto plastovom vrecku sú dva komponenty oddelené upínacím profilom. Po odstránení upínacieho profilu sa tieto dve zložky jednoducho zmiešajú. Stačí počkať 30 sekúnd a tmel je pripravený na použitie a možno ho jednoducho otvoriť pomocou skrutkovacej vsuvky.

Po aplikovaní živice do káblovodu sa živica začne rozširovať vytváraním CO². Počas expanzie polyuretánový výplňový materiál preniká do všetkých oblastí vo vnútri káblovodu, čím utesňuje všetky otvory bez ohľadu na tvar potrubia alebo vrtu. Potom začne proces vytvrdzovania. Dvojzložkové plnivo poskytuje nielen 100% plynotesné a vodotesné tesnenie, ale ponúka aj vynikajúcu mechanickú pevnosť.