Katalóg produktov

OPI PIPELIFE CPQ High Temperature

OPI PIPELIFE CPQ High Temperature
OPI PIPELIFE CPQ High Temperature
Koncová cena bez DPH:

Vyberte variant:

2x2
1x3
3x2
3x3

Popis:

Flexibilný káblovod z polypropylénu HM, určený do vysokonapäťovej prevádzky (krátkodobo do 90 °C), červená farba, bezhalogénový, špičková kruhová tuhosť od SN10 až viac ako SN12, s vysokou tepelnou odolnosťou (-40 do +70°C), hladký zvnútra aj zvonka, s továrenskými dvojitými zásuvnými koncami, možné aj elektroplynové zváranie. Káblovod CPQ High Temperature je vyrobený podľa normy EN 1852.

Ochranné káblovody uložené v zemi pre káble vysokého a veľmi vysokého napätia, sú navrhnuté s ohľadom na zabezpečenie bezpečného a spoľahlivého prenosu elektrickej energie v náročných podmienkach. Ich vysoká teplotná odolnosť znamená, že vedia odolávať extrémnym teplotám, a tak sú schopné udržať káble nachádzajúce sa v káblovode v úplnom bezpečí. Zároveň sú schopné zabezpečiť dodatočné chladenie káblov uložených v rúre. To je obzvlášť dôležité pri prevádzke elektrických systémov, kde môžu byť teplotné podmienky náročné.

Certifikácia:

  • ISO 9001,
  • ISO 14001,
  • OHSAS 18001

Objednávkový kód:

Dostupnosť na sklade:

Nie

Dlhodobo teplotne odolný vysokonapäťový káblovod vhodný na uloženie do zeme, vodotesné hrdlové pripojenie, odolné proti mrazu a vysokým teplotám. Káblovody s vysokou tepelnou odolnosťou majú široké využitie vrátane aplikácií v energetických sieťach, priemyselných závodoch, telekomunikáciách a iných odvetviach.